przejdź do treści strony kontakt
strona główna 501 936 975 menu wyszukiwarka

Kto stąd do parlamentu? [NAZWISKA KANDYDATÓW]

WYBORY 2019

red.
2019-09-03 14:03
12451

(fot./źródło: wikipedia)

PKW opublikowała listy kandydatów do parlamentu w najbliższych wyborach. Mamy oficjalne listy pięciu komitetów wyborczych do Sejmu RP (okręg 8), także cztery nazwiska kandydatów do Senatu RP (okręg 21).    

Senat RP:
Anna SYNOWIEC (KWW ANNY SYNOWIEC)
Janusz MAKSYMOWICZ (KWW JANUSZ MAKSYMOWICZ)
Marek SURMACZ (KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)
Władysław KOMARNICKI (KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI)
 
Sejm RP:
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Marek AST
Władysław DAJCZAK
Jerzy MATERNA 
Elżbieta PŁONKA 
Jacek KURZĘPA 
Stanisław IWAN  
Andrzej WIECZOREK 
Ewa GANCARZ
Piotr BARCZAK
Małgorzata GOŚNIOWSKA-KOLA 
Joanna WERSTLER-WOJTASZEK
Anita MOLICKA 
Tomasz RAFALSKI 
Gabriela TRZPIS  
Jarosław PORWICH
Grzegorz GRABAREK
Alicja SZUŁCIK
Mieczysław JASZCZ
Bożena RONOWICZ
Anna GÓRSKA
Marzanna KUJTKOWSKA 
Urszula SŁOMIŃSKA  
Krzysztof CZERNIAWSKI  
Sebastian PIEŃKOWSKI
 
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
Tomasz ANIŚKO 
Waldemar SŁUGOCKI  
Krystyna SIBIŃSKA 
Katarzyna OSOS
Jerzy WIERCHOWICZ
Tomasz KUCHARSKI 
Marcin JABŁOŃSKI  
Witold PAHL
Grzegorz POTĘGA  
Cecylia BRODZIŃSKA
Olaf NAPIÓRKOWSKI  
Krystyna MAGDZIAREK 
Radosław SUJAK  
Agata WDOWIAK  
Krzysztof KOLA  
Alina JĄGOWSKA 
Piotr KOWALSKI  
Danuta MALINOWSKA  
Miłosz BRODZIKOWSKI  
Marcin PABIEROWSKI 
Marek KRAŚNY  
Elżbieta KOZAK
Jolanta KANIEWSKA  
Bogusław ZABOROWSKI   
 
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Anita KUCHARSKA-DZIEDZIC
Bogusław WONTOR  
Adrianna RUSZKOWSKA
Artur STOJANOWSKI
Anna GARGUL
Wojciech STARSZAK 
Ewa OCH 
Bernard ŁYSIAK 
Irena BUZAREWICZ-KOWAL
Damian HAŁABURA  
Iwona RAKSA  
Waldemar WŁODEK 
Monika BĄK
Eugeniusz ROŻEK
Julita SZKUDLAREK 
Tomasz WALCZAK
Katarzyna ŻEGILEWICZ-ZAWADZKA 
Paweł WITA
Natalia KOMAJDA 
Leszek SOKOŁOWSKI
Julieta GRANDE
Wacław WIŚNIEWSKI  
Monika DRUBKOWSKA
Michał SZMYTKOWSKI 
 
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
Jolanta FEDAK 
Jan ŚWIREPO
Artur GROC  
Roman KRÓL 
Wioleta HARĘŹLAK 
Stanisław TOMCZYSZYN
Zofia PLEWA  
Jarosław KACZMAREK  
Zbigniew KOŁODZIEJ  
Iwona CZEREPKO 
Anna CHINALSKA
Anna DĘBICKA 
Izabela KUMOR-PILARCZYK 
Marek HALASZ
Sławomir KULCZYŃSKI
Mirosław OLEJNICZAK  
Dariusz WRÓBLEWSKI 
Andrzej GEMBARA  
Antoni SOŁTYS 
Waldemar STAROSTA  
Wanda SZUMNA  
Anna KOMAR  
Krystyna BRYSZEWSKA
Łukasz MEJZA 
 
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ
Krystian KAMIŃSKI 
Beata PACHNIK-ŁODZIŃSKA 
Marcin SYGUTOWSKI
Piotr SZYMAŃSKI 
Michał PALUCH 
Paweł KAMRAD
Marek BANYŚ
Marta SREBNIAK-BUSZEWSKA 
Rafał BORKOWSKI 
Karol WASZCZUK  
Grzegorz RUTKOWSKI  
Urszula CANTEMIR  
Piotr WASYLCIÓW 
Karolina LADRA 
Agnieszka MASTERNAK 
Krzysztof KIESZEWICZ  
Danuta KAROWSKA  
Anna KOSICKA-DOMBEK 
Andrzej DOMARADZKI
Emilia KOPACKA  
Maciej KOŚCIELNY
Karolina PIĄTKOWSKA
Henryk JABŁOŃSKI
Krzysztof ŁOPATOWSKI

Komentarze:

W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x